Припливна Установка SALDA Smarty 3X V 1.1

Ексклюзивний представник в Україні

  • Відповідне високим європейським вимогам
  • Зменшення і оптимізація витрат на енергоносії
  • Найвища енергоефективність класу А +
Припливна Установка SALDA Smarty 3X V 1.1

Кондиціонери MIDEA

Ексклюзивний представник в Україні

Серія Ultimate Comfort, розроблена провідними інженерами і дизайнерами компанії, задовольнить найвибагливіших
користувачів своїм розширеним функціоналом і економічністю.

Кондиціонери MIDEA

Припливні установки

Компактні припливно-витяжні установки оснащені
вентиляторами з сучасними ЄС-двигунами і пластинчастим
рекуператором з ККД до 94% дозволяють забезпечувати
найвищу енергоефективність системи класу А +
і задовольняти останнім вимогам
Європейської директиви ErP 2016.

Припливні установки

Тепловые насосы

Отримуйте енергію із зовнішнього повітря для ефективного
опалення і надійного охолодження.

Тепловые насосы
01 / 05

Переваги

Швидка доставка
Власний сервіс
Професійна консультація
10 років на ринку

Статті

Клімат Експерт

Компанія Клімат Експерт понад десяти років працює на кліматичному ринку України і її не можна назвати новачком у галузі. За ці роки у компанії склалися і зміцнилися довірчі відносини з постачальниками, суміжниками, співробітниками і клієнтами, які дозволили створити міцну основу для розвитку бізнесу. Ми є дилерами провідних виробників кліматичного обладнання, що підтверджується відповідними сертифікатами на всі види товарної продукції.

У нашому дружньому колективі зібралися однодумці, які не шукають сьогочасної вигоди, а націлені на пошук безкомпромісних, ефективних і обґрунтованих рішень для досягнення оптимальних результатів. Перевірка часом і жорсткою конкуренцією не залишила місця в наших рядах співробітникам, чия кваліфікація і сумлінність були під сумнівом. Залишилися лише найвідданіші і знають свою справу фахівці, яких ми дуже цінуємо, і на яких завжди можна покластися.

Завдання і філософія компанії
Своїм головним завданням компанія бачить задоволення зростаючого попиту на кліматичне обладнання в нашій країні і впровадження ефективних енергозберігаючих технологій в кожному будинку. Разом з тим, Клімат Експерт не позиціонує себе, як звичайний інтернет магазин кліматичної техніки, а ставить планку устремлінь вище – стати для будь-якого клієнта повним, вигідним і раціональним рішенням, починаючи від вибору і покупки устаткування, і закінчуючи його сервісом. Цей підхід включає в себе комплекс заходів та послуг, які супроводжують запуск в роботу кліматичних систем:

Ввиполненіе проектної документації за запитом клієнта;
консультації та рекомендації щодо вибору обладнання;
консультації та рекомендації щодо безпечної експлуатації обладнання;
продаж актуальних моделей техніки, комплектуючих вузлів і матеріалів;
послуги з монтажу;
послуги з технічного обслуговування.
Асортимент продукції магазину компанії Клімат Експерт
Компанія Клімат Експерт не розпорошується, намагаючись охопити всі аспекти і весь спектр кліматичної техніки, роблячи акцент на тому, в чому добре обізнані і компетентні. Базові інтереси і спеціалізація компанії сконцентрована в п’яти основних областях, пов’язаних з організацією мікроклімату в приміщеннях приватного сектора і на малих підприємствах:

системи теплопостачання;
системи гарячого водопостачання;
системи вентиляції;
системи кондиціонування;
енергозберігаючі комплекси.
Ми пропонуємо газове і електричне котельне обладнання для домашніх систем опалення та ГВП, а також додаткові вузли, автоматику, розширювальні і накопичувальні баки, бойлери, водонагрівачі та комплектуючі для збірки ефективних енергозберігаючих систем кімнатного обігріву. В асортименті продукції для систем опалення та гарячого водопостачання також представлено безліч інноваційних сучасних рішень, що включають системи обігріву на основі теплих підлог і стін, радіаторів-конвекторів, геліосистем і теплових насосів.

У відділі кондиціонування ви виявите все, що необхідно для створення прохолодного оазису в будинку в жарку пору. Це не тільки кондиціонери і вентилятори, а й очисники, зволожувачі та мийки повітря, які приведуть параметри атмосферного середовища в приміщенні у відповідність з нормативними вимогами. Якщо у вас є необхідність боротьби з високою вологістю в приміщеннях, то в цьому допоможуть спеціальні установки-осушувачі. Все обладнання для кондиціювання представлено побутовими, напівпромисловими і промисловими моделями.

У відділі вентиляції є готові промислові вентиляційні установки, а також складальні елементи для збірки власних систем – вентилятори, калорифери і шумоглушители. Наші фахівці рекомендують комплексний підхід в побудові повітрообміну в приміщеннях, який базується на об’єднану систему вентиляції і кондиціонування. І послухайте професіоналів – не нехтуйте послугою проектування. Грамотно складений і прорахований проект будь-якої системи – вентиляції, кондиціонування, опалення або теплої підлоги, дозволить вам зберегти час, гроші і нерви.

Перелік основних видів кліматичної продукції, яку пропонує компанія Клімат Експерт на полицях свого магазину, включає в себе кращі моделі провідних брендів, що здобули довіру у профільних фахівців і покупців:

газові котли опалення та сонячні колектори WOLF;
електричні котли опалення Kospel;
конвектори опалення FanCOil;
системи тепла підлога Terneo, Volterm, Arnold Rak, Grand Meyer, Nexans, Hemstedt, VERIA, DEVI, FENIX, Woks, In-Therm;
теплові і циркуляційні насоси, а також насосні групи Wilo, Womix і Grundfos;
вентилятори Турбовент;
кондиціонери Midea і Daikin.